İnternetten Para Kazanma Yolları #1 - Link Reklamcılığı

Eray

Uzman
uzman
Katılım
30 Eki 2021
Mesajlar
3
Reaction score
33
Puanları
13
Günümüzde özellikle 18 yaş altı arkadaşlarımız gerek kendi için gerek ailelerine katkı sağlamak için internetten para kazanma yolları aramakta.
Bu yazı da anlatacağım yöntem belki de hepinizin duyduğu fakat ufak sonuçlar alıp vazgeçtiği bir yöntem.

Nedir bu link reklamcılığı?
Diğer adıyla link kısaltma olarak da geçen linkleri reklam sayfalarına yönlendirerek size 1000 Tıklanma başı şuanda 17 TL ile 25 TL arası ücret veren bir sistemdir. (Bu tıklanma oranları Tr.link sitesinin oranlarıdır.)

Hangi siteleri tavsiye edersiniz?
Açıkçası Türk siteler arasında tavsiyem tr.link den yana. Yabancı da olsun derseniz Bc.vc vardı bir aralar.

Nasıl kazanabiliriz?
Zamanında tr.link kullanmıştım, onun üzerinden örnekler vereceğim. Eğer siteniz varsa ve adsense vb. platformlardan reddedildiyseniz tr.link banner reklamlarıyla kendinize referans çekebilirsiniz. Bu durum şöyle işliyor, Yönetim panelinizde size ait banner kodları oluyor. (Dikdörtgen, kare gibi bannerler) Bu kodları sitenizin dilediğiniz yerine ekleyip tıklayanların referansınızla üye olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise Pop-up reklamlar. "Ee biz link kısaltıyorduk ne ara geldik buraya?" çee. Pop-up reklamlar menüsünden sitenizi incelemeye göndererek pop up reklamlar eleyebilirsiniz. Banner da olduğu gibi sitenize özel bir kod verilecektir.

Linklerime nasıl tıklatabilirim?
-Telegram grupları, Youtube kanalları gibi platformlarda kitleye ulaşmanız gerekli. Açıkçası instagramdan telegram kanallarına çağırıyorlar ya hani, onlar telegramda linke tıklatarak para kazanıyor işte çee.
-Youtube da program tanıtımları/indirmeleri gibi videolar çekerek de bir kitleye ulaşabilirsiniz.
-Eğer bir siteniz varsa ve sitede indirilebilir içerikler için linkler veriyorsanız, bu linkleri de kısaltarak gelire dönüştürebilirsiniz.

Sorularınız varsa konu altından gördükçe cevaplamaya çalışırım.

Beraber kazanalım! (Refli link)

Refsiz Link
 
Üst