KURTBEY

Owner
owner
Merhaba değerli forum üyeleri ve okurları.
Bu yazımda size isim soyisimden nasıl güncel adresi buluruz buna değinmek istiyorum.
Şimdi tek tek anlatmaya geçiyorum..

download.jpg

1- Telefon numarası ile konum tespit etme..
Öncelik le telefon numarası ile adres konum tespit edebilmek için telefon numarasının sorgulanmaya açık olması gerekiyor..
Yani rehberden kapalı olmuycak açık olacak.
Daha sonra numarayı sorguluyoruz ve isim soy isim tespit ediyoruz.
Sorgulama işini en basitçe google playde bulunan (NUMARAA) Uygulaması ile yapabliriz.
İsim soy isim tespit ettik diyelim daha sonra bu isim soy isimi sosyal medya platformlarında aratıyoruz örneğin facebook,twitter,instagram vs..
Diyelim yaşadığı şehiri bulduk ve bu bulduğumuz isim soyisimi (MRNS) datasında aratıyoruz.
Karşımıza aradığımız kişinin bilgileri çıkacaktır...

NOT: Datada arattığınız kişinin adresi güncel adresi olmayabilir.....

Güncel adres için yorumun altına yorum yapın.
Çok istek gelirse onuda yayınlarım...

İyi Forumlar..

Deedee

Üye
üye
Merhaba değerli forum üyeleri ve okurları.
Bu yazımda size isim soyisimden nasıl güncel adresi buluruz buna değinmek istiyorum.
Şimdi tek tek anlatmaya geçiyorum..

Ekli dosyayı görüntüle 116

1- Telefon numarası ile konum tespit etme..
Öncelik le telefon numarası ile adres konum tespit edebilmek için telefon numarasının sorgulanmaya açık olması gerekiyor..
Yani rehberden kapalı olmuycak açık olacak.
Daha sonra numarayı sorguluyoruz ve isim soy isim tespit ediyoruz.
Sorgulama işini en basitçe google playde bulunan (NUMARAA) Uygulaması ile yapabliriz.
İsim soy isim tespit ettik diyelim daha sonra bu isim soy isimi sosyal medya platformlarında aratıyoruz örneğin facebook,twitter,instagram vs..
Diyelim yaşadığı şehiri bulduk ve bu bulduğumuz isim soyisimi (MRNS) datasında aratıyoruz.
Karşımıza aradığımız kişinin bilgileri çıkacaktır...

NOT: Datada arattığınız kişinin adresi güncel adresi olmayabilir.....

Güncel adres için yorumun altına yorum yapın.
Çok istek gelirse onuda yayınlarım...

İyi Forumlar..
saglam method eyvallah