HerTürlüBilgi - WebmasterForum - CrackForum - CyberSecurity
MERHABA
Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Korkma İnsancık Korkma

Kitap önerisi başlığını görünce bende keyifle okuduğum; Korkma İnsancık Korkma roman kitabını önermek istedim...

Turgut ÖZAKMAN'a ait ilk roman kitabı, Şu Çılgın Türkler; Çanakkale Savaşı dönemini ele aldığı romanı ile daha çok tanıdığımız yazardan şaşırtıcı bir roman...
Cumhuriyet'in ilan edilmesinden önceki ve sonraki dönemde yaşanmış bir öksüz çocuğun çocuk yaşlarındaki aşkını ele alan roman, alışılagelmiş Yaşlı adam ve genç kız romanlarının aksine, Çocuk yaşlarından ergenlik dönemine kadar ona bir annelik duyguları ile yaklaşan Eleni adında genç güzel bir kadını anlatıyor...
Çocukluk yaşından ergenlik yaşına kadar yaşamış olduğu bu aşkın bir çocuğun dilinden okuyucuya anlatışı gerçekten beni etkileyen diğer bir konu.
Tarihin esintileri arasında yeşeren güzel ve sürükleyici bir aşk romanı çok fazla ayrıntı vermek istemiyorum kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum...
Sessiz sedasız 8. baskısına kadar ulaşan kitap derin duyguların ele alınması ile nadide ellerde gerçekten kıymet bilinerek kitapseverlerin raflarındaki yerlerini alıyor...
korkma-insancik-korkma.jpg
Dip Not: 34. Uluslararası İstanbul TÜYAP kitap fuarında sırf yazara ve kitaba olan hayranlığımdan asistanı ile tanışıp kitaplarını hediye etmek için birkez daha satınaldım...
Şanslıyım ki o dönemde Sarah JİO da imza günü için oradaydı ve MART MENEKŞELERİ kitabını imzalıyordu :)

Turgut Özakman’ın anısına saygı ile…

Arya

Admin/span>
admin
Turgut özakmanın kitaplarini okumak henuz nasip olmadı.Korkma insancik korkma ya ait pdf varmi acaba